پوشش کابل انرژی (Energy Cable Systems)

شرکت وردین قادر به تولید انواع متفاوتی از ترکیات پلیمری پوشش کابل می باشد. ترکیب پوشش پلی اتیلنی وردین از ایمنی، سطح اطمینان و طول عمر بالاتری نسبت به محصول سایر تولید کنندگان برخورداراست. پوشش بیرونی کابل، سبب حفاظت لایه بیرونی کابل شده در نتیجه به کارگیری مواد مطلوب پلیمری جهت پوشش امری ضروری در افزایش طول عمر کابل می باشد.انتخاب مناسب ترکیب پوشش کابل ، تنها دلیل اصلی عملکرد آن نیست بلکه می تواند تاثیر قابل توجهی در هزینه های تمام شده داشته باشد. از جمله قیمت تمام شده:

·         تولید کابل

·         حمل و نقل

·         نصب و راه اندازی

·         عملیات

·         نگهداری سیستم

ترکیببات پوشش پلی اتیلنی وردین از بهترین و قابل اطمینان ترین انتخابات می باشند.

ویژگی ها :

·         تولید کابل با کارآئی و کیفیت بالا  

·         نصب و راه اندازی کابل به جهت مقاومت عالی کششی و سایشی وسختی سطح آسانتر خواهد بود.

·         کاهش قابل ملاحظه اثرات نامطلوب انقباض، مقاومت در برابر ترک خوردگی محیطی(ESCR)، مقاومت در برابر تابش نور فرابنفش، نفوذ پذیری کم آب، مقاومت در برابر آتش، دافع جوندگان و مقاوم در برابر تغییر شکل حرارتی و موریانه ها منجر به افزایش طول عمر بلند کابل می شود.

شرکت وردین بطور مداوم به نیاز ها و چالش های فنی شما گوش می دهیم. شرکت وردین از طریق فرآیند نوآوری آنها را به محصولات جدید تبدیک کرده و راهکارهایی برای اطمینان از موفقیت مستمر خود ارائه می دهد.

شرایط نگهداری محصولات وردین باید در شرایط خشک کمتراز ᵒC50 و ازتابش نور فرابنفش محافظت گردد. نگهداری نامناسب می تواند سبب تخریب و تاثیر گذار بر خواص فیزیکی محصول گردد. عمر مفید محصولات وردین دو سال از تاریخ تولید می باشد.